Úvod » Aktuality

Aktuality

Trička BlackOne za veletržní ceny

Trička BlackOne za veletržní ceny

Nejširší sortiment pro turistiku a volný čas - stany, spacáky, karimatky, oblečení, obuv, batohy, cestovní tašky, kempinkový nábytek, doplňky a více, to vše na Výstavě stanů a vybavení do přírody. A BlackOne si tuto výstavu v Letňanech nemohl nechat ujít;-)


NOVINKY a redesign webu BlackOne

NOVINKY a redesign webu BlackOne

Připravili jsme pro Vás podzim plný změn, novinek a barev;-) Našimi hlavními novinkami jsou dámská trička BAMBUSA s dlouhým rukávem, nová kategorie TRIČKA PRO PÁRY a především lehký redesign našich webových stránek. Doufáme, že se Vám bude líbit a společně si užijeme báječný podzim!


BlackOne na SPORT Life 2013

BlackOne na SPORT Life 2013

Sportovní veletrh Sport Life 2013 se koná ve dnech 7.-10. 11. 2013 na Výstavišti v Brně. BlackOne zde bude prezentovat řadu triček BAMBUSA včetně několika novinek. O kvalitě triček se můžete přesvědčit přímo u nás na stánku. Budete moct si je nejen vyzkoušet, ale i zakoupit za veletržní ceny. Využijte naší pozvánku a máte vstupenku za POLOVIC!! Viz niže.


Nový motiv Afrika - vítěz ankety

Nový motiv Afrika - vítěz ankety

Je podzim, za chvíli Vánoce;-)) Chystáme další novinky, ale teď takový malý předkrm ve formě nového motivu z ankety. V tuto chvíli již běži anketa další, tak nemeškejte, jaký další motiv máme pro Vás připravit?


BlackOne na FOR OUTDOOR 2013

BlackOne na FOR OUTDOOR 2013

Veletrh FOR OUTDOOR se koná v PVA EXPO Praha ve dnech 5.-7. 4. 2013. BlackOne zde bude prezentovat trička řady BAMBUSA, HEMPIE a COTTÍA. Sami se můžete přesvědčit o kvalitním řemeslném zpracovanání našich triček v kombinaci s jejich výjimečnými vlastnostmi. Budete moct si je nejen vyzkoušet, ale i zakoupit za veletržní ceny.


Výprodej skladu - až 33% slevy

Výprodej skladu - až 33% slevy

Skončil rok 2012 a je potřeba uklidit;-) Využijte této jedinečné příležitosti, od teď běží výprodej skladu triček z minulého roku, ty na letošek musíme někam dát;-) Až se jaro zeptá, copa mu odpovíte?;-) NEVÁHEJTE!© Blackone.cz