Úvod » Aktuality » BlackOne na FOR OUTDOOR 2013

BlackOne na FOR OUTDOOR 2013

BlackOne na FOR OUTDOOR 2013

Veletrh FOR OUTDOOR se koná v PVA EXPO Praha ve dnech 5.-7. 4. 2013. BlackOne zde bude prezentovat trička řady BAMBUSA, HEMPIE a COTTÍA. Sami se můžete přesvědčit o kvalitním řemeslném zpracovanání našich triček v kombinaci s jejich výjimečnými vlastnostmi. Budete moct si je nejen vyzkoušet, ale i zakoupit za veletržní ceny.


Zahajte sezónu jaro/léto 2013 v PVA EXPO Praha v Letňanech, kde se konná ve dnech 5. - 7. 4. 2013 veletrh FOR OUTDOOR. Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program. Najdete nás v HALE 4 na stánku 4B3.

BlackOne bude na veletrhu prezentovat především řadu triček BAMBUSA (bambusové tričko). Tešit se můžete i na výhodný výprodej triček z biobavlny a konopí. Trička, svými výjimečnými vlastnostmi, vhodná pro každodenní nošení, outdoor aktivity i adrenalinové sporty. Vyzkoušet si zde budete moct všechny velikosti a zkouknout všechny motivy. V rámci doprovodného programu opět veletrh navazuje na úspěšné závody AIX HIGH JUMP a soutěž GIBBON SLACKLINE CONTEST, zároveň se připravuje další soutěž pro příznivce boulderingu. Samozřejmostí je celá škála přednášek, promítání cestopisných a expedičních filmů, autogramiád a mnoho dalšího;-)

Přijďte k nám a užijte si s námi snad už konečně začátek jara;-)

Těšíme se

Váš team BlackOne

OTEVÍRACÍ DOBA:

5.-7. 4. 2013 - otevírací hodiny 10.00 - 18.00 hod.

ZÁKLADNÍ TÉMATA:

- For Outdoor
- For Bikes

- For Caravan


© Blackone.cz