Úvod » Aktuality » Dárkové balení BlackOne

Dárkové balení BlackOne

Dárkové balení BlackOne

Vyberte si! Je libo limitovanou edici slivovice Žufánek z dubového sudu nebo Absinth St. Antoine, první česky absint vyrobený dle původní destilační techniky? Obě varianty pochází z rodinného ovocného lihovaru Žufánek, výrobce 100% přírodních destilátů a likérů.


Připravili jsme pro Vás dárkové balení BlackOne, kterým určitě velmi příjemně potěšíte. Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak by mělo vypadat takové ideální dárkové balení, ze kterého bychom měli sami radost;-) Hledali jsme prostě něco, co by vhodně doplňovalo naše trika. Něco co je přírodní, originální a navíc to pochází z naší malebný český kotliny. No a přišli jsme na to. Našli jsme rodinný ovocný lihovar Žufánek, výrobce 100% přírodních destilátů a likérů. Cítíme, že mají podobnou filozofii, dělají něco co je baví, mají to rádi a hlavně, základ je v jejich nadšení. Rádi koštují a vylepšují;-) Destiláty připravují z vlastního ovoce pěstovaného v režimu ekologického zemědělství v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Nemohli jsme nakonec zvolit mezi dvěmi variantami a tak jsme nakonec zvolili obě. První lahůdkou je limitovaná edice slivovice Žufánek, která zrála v dubovém sudu. Slivovice tak získává ke svým jedinečným vlastnostem i specifický koňakový tón. Každé šarže této zlaté slivovice z dubového sudu je pouhých 200 litrů. Dubový sud předá svým vypálením do slivovice vanilkové a dřevité tóny, ale na oplátku si vezme svoji daň v podobě nemalého dílu vzácné slivovice, která se přes něj odpaří (takzvaný andělský podíl).

Druhým pamlskem je Absinthe St. Antoine. První český absint, vyrobený podle původní destilační techniky pouze z přírodních ingrediencí. Absinthe St. Antoine se zrodil průtahovou destilací vybraných bylin včetně pelyňku Artemisia absinthium a Artemisia pontica. Na stránkách www.zufanek.cz se dočtete více. A to i jak tento pamlsek správně konzumovat a něco z historie najdete na www.absinthe.cz.

To vše samozřejmě nemůže být v laciné krabičce, proto jsme pro Vás prostřednictvím truhláře Honzy připravili krabici z dřevěného masivu. Připravili jsme tedy krabičku, kterou určitě nevyhodíte. Co krabice to originál, ruční práce.

No co k tomu dodat, budeme rádi, když Vám i Vámi obdarovaným připravíme alespoň kousek radosti a budeme nadšeni, když se s námi o ni podělíte. A to třeba i na Facebooku.


© Blackone.cz