Úvod » Aktuality » Koupíš-li tričko, dostaneš vstupenku!

Koupíš-li tričko, dostaneš vstupenku!

Koupíš-li tričko, dostaneš vstupenku!

Ke každému tričku vstupenka na OKOLO Třeboně jako poukázka na prima víkend plný muziky, divadla a pohody v úžasné Třeboni;-) Kdo okusil, ví o čem mluvím. Může to být i výborný nápad na prima dárek nebo překvapení jen tak;-)


Prímový víkend na festivalu Okolo Třeboně! Ke každému tričku BlackOne, koupenému přes náš e-shop, dostanete jako bonus jednodenní lístek na večerní koncert multižánrového festivalu Okolo Třeboně. Festival se odehrává na zámeckém nádvoří a v jeho okolí, v jednom z nejhezčích jihočeských měst. Klasikou je různorodý program, výlety na kole i pěšmo po malebném okolí a hlavně možnost vyhlášených rybích specialit v proslulé hospodě Šupinka. A kdo bude vystupovat? Například Wild stick, My3.avi, Pub Animals, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Sto zvířat, Epy de Mye, Jananas, Třeboňští pištci, Nezmaři, Žalman a jiní.

Lístek si můžete vybrat dle programu a to buď na pátek 29. 6. 2012 nebo na sobotu 30. 6. 2012. V oba dny se jedná o lístky na večerní koncerty na zámeckém nádvoří od 18 hodin. Při objednání jen uveďte do poznámky heslo buď PÁTEK nebo SOBOTA. Případné změny budou vyhrazeny na www.okolotrebone.cz. AKCE platí do 27. 6. 2012.

Trička se vstupenkou si můžete vybrat z těchto tří řad:

       © Blackone.cz