Úvod » Aktuality » NOVINKY a redesign webu BlackOne

NOVINKY a redesign webu BlackOne

NOVINKY a redesign webu BlackOne

Připravili jsme pro Vás podzim plný změn, novinek a barev;-) Našimi hlavními novinkami jsou dámská trička BAMBUSA s dlouhým rukávem, nová kategorie TRIČKA PRO PÁRY a především lehký redesign našich webových stránek. Doufáme, že se Vám bude líbit a společně si užijeme báječný podzim!


BAREVNÝ PODZIM V PLNÉM PROUDU! Dámská bambusová trička s dlouhým rukávem v nových barevnostech jsou tu! Připravili jsme pro vás nový střih a nové barevnosti dámských triček BAMBUSA, koupit můžete zde. Dále jsme pro Vás připravili novou kategorii triček a to Trička pro páry. Odpovídáme tak na vaše časté dotazy ohledně stejného motivu pro vás jako pár. Takže pokud se chystáte někam na výlet ve dvou, doporučujeme navštívit tuto novou kategorii zde.

REDESIGN WEBU - na základě důkladně zpracované analýzy, která byla vyhotovena z Vámi vyplněného hodnocení našeho webu, jsme pro Vás přichystali pár změn týkajících se především Homepage. Takže:

1) HORNÍ MENU - přehlednější členění v horním menu. Opustili jsme členění dle materiálu a zavedli jsme dle rozdělení PÁNSKÁ A DÁMSKÁ, tedy tak jak trička vyhledáváte v první řadě.

2) DOLNÍ PÁS - jedná se o rychlou volbu na homepage, kde vidíte přehledně hned všechny novinky, naše tipy, v druhé záložce pak případně trička ve výprodeji.

Prima báječný podzim Vám přeje team BlackOne

                                                    


© Blackone.cz