Úvod » Aktuality » PF 2013 a shrnutí roku 2012

PF 2013 a shrnutí roku 2012

PF 2013 a shrnutí roku 2012

Děkujeme! Všem! A za co? Za náš první rok na trhu. Vaše důvěra nám udělala obrovskou radost a je věru velkým závazkem do roku dalšího. Už teď pro Vás chystáme spoustu novinek, které Vás určitě potěší;-) Takže PF 2013!


Začátkem roku bychom Vám především chtěli poděkovat za důvěru, kterou jste nám minulý rok věnovali. Propluli jsme společně rok 2012 nad naše očekávání a cesta, kterou jsme se rozhodli nastoupit se nám potvrdila jako cesta správná. Jsme sice značka mladá, ale lidi pro ni pracující mají dostatek zkušeností, aby výsledkem byl společný pocit, ze kterého máme všichni radost. Proto také značka BlackOne vznikla;-)

V roce 2012 jsme prodali 2,5 krát více triček BlackOne než byl náš obchodní plán, z toho jsme neměli ani jednu reklamaci. Jen jeden človíček využil možnosti tričko vrátit a pár jich bylo na výměnu. Jinými slovy máme velikou radost a chuť pokračovat;-) Děkujeme!

Do nového roku bychom Vám chtěli popřát vše nejlepší v soukromém i pracovním životě a hlavně spoustu naprosto nezapomenutelných zážitků kdekoliv na světě;-)

Váš team BlackOne


© Blackone.cz