Úvod » Aktuality » Trička BlackOne v Brně - Sun Sport

Trička BlackOne v Brně - Sun Sport

Trička BlackOne v Brně - Sun Sport

Trička BlackOne v Brně. Z Brna a širokého okolí můžete ode dneška jezdit nakupovat trička do prímovýho kamenného obchodu Sun Sport. Široký sortiment obchodu oceníte hlavně teď před vánoci. Není nač čekat;-)


Nově můžete trička BlackOne zakoupit v kamenném obchodě Sun Sport Brno. V prodeji je zde řada triček BAMBUSA, trička je zde možné vyzkoušet, prozkoumat;-) a také zakoupit. Obchod je zaměřen na outdoor, vodáctví, cyklistiku a běh na lyžích, a to nejen na úrovni prodeje, ale je zde i půjčovna, servis a outdoorová škola. V obchodě je ochotný velmi zkušený personál, takže co? Takže hurá do Sun Sportu!

S panem Tomášem Teleckým jsme se potkali jednou jedinkrát a to na veletrhu, kde si u nás koupil tričko na zkoušku a pak už to mělo rychlý spád;-)

Tomás Telecký - majitel firmy Sun Sport s.r.o. o tom, proč vlastně trička BlackOne nabízí ve svém obchodě: "Trika blackone jsem se rozhodl zařadit do sortimentu až po náročném testování náhodně zakoupeného vzorku. Příjemné na tělo, líbivé a hlavně: zápach ani po 5 dnech pocení nikde. Je přece radost nabízet zákazníkům české výrobky světové úrovně;-)".

Kontakt:
Sun Sport Brno
Kšírova 32
619 00 Brno
www.sunsport.cz


info@sunsport.cz
pevná linka: 541 248 595, mobil: 734 202 222


Zvětšit mapu


© Blackone.cz