Úvod » O značce

O značce

BlackOne - Značka BlackOne? Jo, je to černá spermie! Symbol aktivity, vitality, soutěživosti a vítězství. Ano, je to značka pro ty, kteří rádi žijí aktivně a umí si to pořádně užít. Je to značka pro lidi, kteří se vymykají a možná i tak trošku rádi provokují, proto černá;-) Je to značka pro lidi, kteří si uvědomují jak moc je ke všem těm aktivitám důležitá příroda a náš šetrný přístup k ní. Proto Under The Sun. Chceme takový lidi potkávat, dělit se s nimi o zážitky, pocity a názory.

BlackOne myšlenka - Chceme prostě dělat věci, které nás baví a to na základě svého nejlepší svědomí a vědomí. Myslíme si, že někdy hledáme věci, které dávno už příroda vymyslela. Dáváme tedy zelenou přírodě, protože věříme, že jedině ta ví co nám pomůže, co je příjemné a při tom neublíží.

Funkční příroda - Vyrábíme trička z přírodních materiálů, které rádi nosíme, testujeme je na sobě a naše poznatky směřujeme zpět do výroby, no jasně, děláme si je i pro sebe;-) Tyto materiály trikům dávají výjimečné vlastnosti umožňující vysoce komfortní nošení při všech sportovních, cestovatelských i outdoorových aktivitách. Proto Funkční příroda.

Česká tradiční řemeslná výroba - Jsme mladá značka, která klade velký důraz na českou tradiční řemeslnou výrobu. Je pro nás proto naprosto zásadní trička vyrábět v Čechách u mistrů svého oboru.  Tričko bychom dokázali levněji vyrobit třeba v Číně, ale věříme, že jen pokud bude práce zůstávat u nás doma, budeme se mít všichni lépe. Nechceme trička zlevňovat na úkor šetření na materiálu ani řemeslného zpracování. Před velkou produkcí dáváme přednost našemu dobrému pocitu z dobře vykonané práce. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.

LIDÉ - BlackOne team - Jsem skupina lidí, která krom toho, že ráda cestuje, sportuje, holduje outdooru a prostě užívá života, taky ráda pracuje a je silně fixována na výsledek. V našem BlackOne teamu najdete lidi na marketing, design, prodej, velmi zkušené lidičky na střihy a výrobu samotnou, k tomu je nutné připočíst spoustu kamarádů, na kterých už nějakou dobu naše trička testujeme;-) Naše trička už procestovali půlku zeměkoule a účastnili se bezpočet naprosto úžasných akciček.

Přání na závěr - Přejeme Vám spousty nepopsatelně báječných zážitků s naší značkou a doufáme, že se o ně s námi i podělíte. A to třeba i prostřednictvím našeho facebooku ;-)

Váš team BlackOne

© Blackone.cz